Producent bojlerów - Termica

TERMICA jest polską firmą produkcyjną, obecną na rynku od 1985 roku.
 
Oferowane produkty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepłą wodę, zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Występują zbiorniki od 60 do 3 000 litrów.
 
Stawiając na wysoką jakość Termica specjalizuje się w stali nierdzewnej. Zbiorniki cwu i wężownice wykonywane są ze stali austenitycznej lub austenityczno-ferrytycznej. W przypadku zbiorników wykonywanych na indywidualne zamówienie stal dobierana jest do potrzeb klienta, np. do wody zdrojowej. Stal nierdzewna nie tylko gwarantuje ochronę przed korozją i zapewnia długoletnią eksploatację, ale też zapobiega tworzeniu się osadów, które sprzyjają rozwojowi flory bakteryjnej (bakterie legionella). Zbiorniki ze stali nierdzewnej nie wymagają stosowania anody ochronnej.
 
Stałym dążeniem Firmy Termica jest najwyższa jakość w produkcji urządzeń grzewczych oraz fachowa obsługa w momencie zakupu, jak i w trakcie użytkowania. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009. Oferuje urządzenia o wysokiej wydajności, trwałe i łatwe w użytkowaniu, przyjazne dla środowiska.
 
Wszystkie produkty wykonywane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej (urządzenia gazowe posiadają znak CE) i objęte są gwarancją do 8 lat.
 
Wymienniki i zasobniki posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.


Kliknij w poniższy baner aby poznać ofertę produktową Termica:

Produkty Termica